Demet Evgar boğa burcu

Boğa Burcu Kadını Kişilik ve Karakteristik Özellikleri

Bu hafta burçlar ve astroloji konusunda boğa burcu kadınını sizler için ele aldık. Boğa burcu kadını burç özelliklerini en çok yansıtanlar arasındadır. Boğa burcu kadınlarının kişilik ve karakteristik...

128

Bu hafta burçlar ve astroloji konusunda boğa burcu kadınını sizler için ele aldık. Boğa burcu kadını burç özelliklerini en çok yansıtanlar arasındadır. Boğa burcu kadınlarının kişilik ve karakteristik olarak en belirgin özelliği güvenilir olmalarıdır. Kesinlikle bir dost arıyorsanız ve burçlara inanıyorsanız, boğa kadınını es geçmemelisiniz.

Boğa burcu kadınları sabırlı ve mantıklıdır. Konu her ne olursa olsun, o işte ilk aradıkları şey mantıktır. Eğer mantıklı sebepleri var ise o işi yapmaktan onları kimse alıkoyamaz. Buna ek olarak mantıksız hareketlerden, sebepsiz olaylardan da nefret ederler. Mantık çerçevesinde düşünemeyen insanlardan haz etmezler. Bir sabır taşı olmasalar da gayet sabırlıdırlar. Boğa burcu kadını sabırla bekler. İnsanlara yeni şanslar verir.

Ek olarak boğa burcu kadını seksi ve komiktir. Seksilik derken dış görünüşten bahsetmiyoruz. Tabi ki de dış görünüş insandan insana çeşitlilik gösterir. Fakat boğa kadını konu seks veya cinsellik olunca her zaman kendisini ve partnerini şaşırtabilir. Mizah seviyeleri ise oldukça yüksektir. Eğlenmeyi ve eğlendirmeyi çok severler. Yerinde espriler boğa burcu kadını için vazgeçilmezdir. Zekice taşı gediğine oturtmaları ise onları mükemmel kılar. Boğa burcu kadını hazır cevap ve pratiktir. Çalıştığı ortamda ise her zaman istikrar sahibidir.

Boğa burcu kadını geleneksel ve sadıktır. Bu özelliğinden dolayı olur olmaz rutin şeylere veya eşyalara hatta sevdiklerine bile diğer insanlar tarafından garip gelebilecek anlamlar yükleyebilir. Bu konuda boğa burcu kadını aşırı duygusal olabilir. Kendisinin değer verdiklerine karşısındakinin de değer vermesini ister. Şansa inanırlar ve oldukça da şanslıdırlar. Geleneksel oluşundan tahmin edilebileceği gibi boğa burcu kadını değişimi sevmez. Onları değişim konusunda ikna etmek bazen dünyanın en zor şeyi haline dönüşebilir. Eğer bir boğa burcu kadınını değişim hakkında ikna etmek istiyorsanız buna aylar öncesinden başlayın. Rutin aralıklarla bu değişim fikrini tekrarlayın. Yeterince tekrarladıktan sonra boğa burcu kadının özelliklerinden olan istikrar eşiğini geçmiş olacaksınız ve bu fikir onlar için kabul edilebilir olacaktır.

Boğa Burcu Kadınının Tasarrufunu Öğrenin

Boğa burcu kadını genel olarak maddiyata önem vermez. Yani açgözlülük veya cimri değillerdir. Maddi olarak tasarruf onlar için günümüz dünyasında yer alan bir savunma sistemidir. Maddi konularda çok hassastırlar ama bu onlar için tasarruf olarak döner. Aklınıza gelebilecek her yerde tasarruf yapmaya çalışırlar. Bugünün dünyasında para onlar için istikrar ve güvenlik anlamına gelir. Zaten belli bir eşik değeri geçtikten sonra, diğer insanlar ile bunu paylaşacak kadar cömerttirler. Bu tasarrufu kendi zenginlikleri için değil kendilerini güven altına almak için yaparlar. Daha sonrasında ise cömert olmaktan ve paylaşmaktan son derece zevk alırlar.  Boğa burcu kadının maddiyata bakış açısı hepimiz için örnek olabilir derecededir.

Boğa burcu kadını eğer mantıksız ve sıkıcı geliyorsa ömrü boyunca hiçbir şekilde o işi yapmaz. Buna evlilikte dahil. Kimse onu bu konuda ikna edemez. En sevdiği etkinlikler arasında ise bahçe işleri uğraşmak ve açık hava etkinliklerine katılmak yer alıyor.

Boğa Burcu Kadınlarının İlişkileri

İkili ilişkilerinde boğa burcu kadınları asla ihanet etmezler. Söz konusu bir erkek arkadaş veya flört olunca da bu durum geçerlidir. Uzun zaman görüşemeyeceğiniz aranızda büyük mesafelerin olduğu bir ilişkiye sahipseniz boğa burcu kadınları güvenebileceğiniz kaledir. Ama aralarında mesafelerin olduğu ilişkilerin günümüz dünyasında her iki tarafı da oldukça zorladığı gerçeğini de unutmamak gerekir. Ama eğer bir boğa burcu kadınını ikna ettiyseniz ve seviyorsa, yolun sonu evliliktir.

Boğa burcu kadını ilişkisinde mantık ve güven ister. Sevgi onlar için tek başına yeterli değildir. Güçlü, kendine güvenen, kültürlü erkekler boğa burcu kadınının ilk tercihleri arasında yer alır. Kısa, sorumsuz ve olgun olmayan erkeklerden ise haz etmezler.

Ünlü Boğa Burcu Kadınları

Listenin en başında ünlü sinema sanatçısı Penelope Cruz yer alıyor. Maddiyat konusunda açıkladığımız bütün özellikleri sergileyen Cruz, yardım kurumlarına en çok destek veren ünlüler arasında yer almaktadır. Ünlü oyuncu Michelle Pfeiffer de boğa burcu kadınları arasında yer almaktadır. Türk dizi ve sinema oyuncusu Demet Evgar, istikrarlı bir şekilde adından söz ettiren Esra Erol’da boğa burcu kadınlarındandır. Adele, Christina Hendricks, Aslı Enver, Demet Akalın, Ece Erken de boğa burcu kadınları arasında örnek olarak gösterebilecek isimler arasındadır.

Sizde boğa burcu kadınları hakkında bildiğiniz ilginç detayları yorum yaparak bizlerle paylaşabilir, beğeni ve paylaşımlarınızla bizlere destek olabilirsiniz…

Etiketler

Yorum Sırası Sizde