oğlak burcu kadını kişisel ve karaktristik özellikleri

Oğlak Burcu Kadını Kişilik ve Karakteristik Özellikleri

Burçlar ve astroloji kadınlar için hep merak konusu olmuştur. Çağlar boyunca astroloji üzerinde çeşitli araştırmalar yapılmış, burçlar hakkında ise ortaya hep farklı fikirler atılmıştır. Bizlerde önde gelen astroloji...

356

Burçlar ve astroloji kadınlar için hep merak konusu olmuştur. Çağlar boyunca astroloji üzerinde çeşitli araştırmalar yapılmış, burçlar hakkında ise ortaya hep farklı fikirler atılmıştır. Bizlerde önde gelen astroloji ve burç yorumcularından yola çıkarak genel hatları itibari ile oğlak burcu kadını hakkında merak ettiklerinizi ve ilginç noktaları bu yazıda topladık.

Oğlak burcu kadının en belirgin özelliği daima başarılı olmak istemesidir. Bu başarı ister kariyer anlamında, ister ev hanımlığı konusunda olsun, onlar için fark etmemektedir. Daima başarıya açtırlar ve bulundukları alanda yaptıkları işin en iyisi olmasını isterler. İşlerini hiçbir zaman yarım bırakmazlar, yarım kalan işler oğlak burcu kadını için dayanılmaz stres anlamına gelir.

Oğlak burcu kadını sabırlı, sorumlu ve motivedir. Herhangi bir iş konusunda yaptığı ne olursa olsun, sorumluluk alır. Yani elini taşın altına sokar oğlak burcu kadını. Pes etmez ve motivasyonunu kaybetmez. Elinden gelenin en iyisini yapmak için sabırla o işin üstüne gider. Oğlak burcu kadının sabrını ve iradesini asla hafife almayın!

En az diğer burçlar kadar romantik ve duygusal olmasına rağmen duygularını ifade etmede zorlanır. Oğlak burcu kadını direkt olarak duygusallığını sergileyemese de dolaylı yoldan bunu ifade etmede çok başarılıdır. Doğası gereği duygusal ilişkilerde temkinli davranır. Hiçbir zaman acele etmez, sabırla karşısındakinin duygularını ifade etmesini bekler.

Bir Oğlak Burcu Kadını Kadar Hırslı Olabilir Misin?

Eğer oğlak burcu kadını değilseniz gerçekten olamazsınız. En sakini bile içinde dahi olsa çok büyük bir hırsa sahiptir. İstediğini elde etmeden onun peşini bırakmaz ama bu hırs onları asla hile, yalan ve sahtekarlığa itmez. Oğlak burcu kadını için, hırs onları başarı yolunda ateşleyen en büyük etkenlerdendir. Size Gemma Arterton ve Demet Akbağ bir oğlak burcu kadını desek bu konuda yeterli olur sanırım.

Uzun süreli planlar kurmaya ve o plan doğrultusunda hareket etmeye bayılırlar. Onlar için hedefledikleri planları yerine getirmek bir mutluluk kaynağı anlamına gelir. Plansız, ani olaylara maruz kalmaktan ise nefret ederler. Bu nedenle bir oğlak burcu kadınına plansız sürprizlerle gitmeyin.

İş dünyasını geçin, normal hayatlarında bile kendilerine meydan okurlar. Eğer bu meydan okuma başarı ile sonuçlanırsa yaptıkları ilk şey kendilerini ödüllendirmek olacaktır. Saygı, tanınma ve övgü oğlak burcu kadını için önemli kavramlardır.

Ön Hazırlık ve Planlama

Oğlak burcu kadınları her hareketlerini planlamaktan ve olası tüm artı-eksilere hazırlanmaktan kendilerini alıkoymazlar. Bir konuşma esnasında genellikle söyleyeceklerinin provasını yaparlar. Söyleyeceklerini kendi içlerinde tarttıktan sonra karşı tarafa bildirirler. Oğlak burcu kadını kaos ve kriz anlarını sevmez ama bu gibi durumlarda güvenebileceğiniz en iyi kişidir.

Agresif ve depresif değildirler, ama oğlak burcu kadınları agresifliklerini sadece savunma amaçlı kullanırlar. Oğlak burcu kadını için yaptığı işin kolaylığı önemli değildir, hiçbir zaman işini hafife almaz. Görev ve sorumluluklarını hızlı bir şekilde yerine getirir. Kendi işini yapmanın daha büyük risk içerdiğini düşündüğü için genelde istihdam alanında yerini alır.

Peki bu kadar olumlu yanı varken oğlak burcu kadınlarının genel olarak hiç mi olumsuz halleri yok? Tabi ki yok değil, onların en belirgin olumsuz yanı kötümser olmalarıdır. Oğlak burcu kadını ön yargılıdır ve bir olay hakkındaki ilk düşüncesi genelde kötümserdir. Bunun yanında şüpheci ve inatçıdır. Oğlak burcu kadını nadiren olsa da hoşgörüsüz davranabilir.

Ünlü Oğlak Burcu Kadınları

Gemma Arterton ve Demet Akbağ’ı zaten yazımızın içinde belirtmiştik. Peki onlardan başka kimler var? Son dönemleri başarılı kadın oyuncusu Deniz Çakır. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ile müthiş çıkış yakalayan oyuncu oğlak burcu kadınları arasında yer alıyor.
İngiliz süper model Kate Moss da benzersiz oğlak burcu kadınının en belirgin özelliklerinden olan “eşsiz olmak” kavramını tam anlamıyla kanıtlıyor.

Özgü Namal, Seda Sayan, Ömür Gedik, Zara, Sienna Miller ve Lauren Cohan de başlıca ünlü oğlak burcu kadınları arasında yer almaktadır.

Etiketler

Yorum Sırası Sizde