Sitede yer alan tüm içeriğin hakları saklıdır. 2017 © Kadın Rehberi – Site Sahibi izni olmaksızın kullanılamaz. www.kadinrehberi.net(yazı içerisinde bundan böyle kısaca “Web Sitesi” olarak anılacaktır.), kadınlara yönelik haber, video, görsel ve dosya konuları  paylaşarak güncel bilgi vermeyi ve tanıtım yapmayı hedeflemiştir.

İşbu Web Sitesi tarafından hazırlanan tüm yazılı, görsel, video vb. içeriklerin hakları site sahibine ait olup, kullanıcılar izinsiz olarak kadinrehberi.net tarafınca hazırlanan bu içerikleri kopyalayamaz ve/veya kullanamaz. İşbu kopyalama yasağı tarafımızca uygun görülmüş paylaşım hakkı ve izni verilmiş mecraları kapsamamaktadır.  kadinrehberi.net dilediği zaman bu yazılı, görsel, video vb. içerikleri değiştirme, kaldırma, düzeltme, ekleme ya da çıkarma yapma hakkına sahiptir.

Web Sitesi tarafından hazırlanan içeriklerde kullanabilecek herhangi bir içeriğin telif hakkı kapsamına girmesi durumunda,  işbu Web Sitesi içerik hakkında gerekli düzenlemeyi 72 saat içerisinde yapmakla sorumludur.  Kullanıcı, Web Sitesine giriş yaptığı andan itibaren belirli servis, arayüz vb. işlevlere erişim ve kullanım hakkı kazanmaktadır.

Ancak, gizlilik kapsamında olan bilgiler aşağıda belirtilen yasal durumlar ve yasal prosedürler çerçevesinde 3. şahıslara açılabilir.

  1. Yasal mercilerden bu yönde yazılı bir talep oluşması halinde
  2. Site mülkiyet haklarını korumak ve savunmak amacıyla
  3. Kullanım şartlarında kabul ettiğiniz kurallar çerçevesinde

Yukarıda üç madde halinde yer alan bu yükümlülükler ve talepler içerisinde paylaşılacak kullanıcı bilgileri dolayısıyla, kullanıcı işbu Gizlilik Bildirimi ile belirtilen gizlilik kurallarının dışına çıkıldığı iddiası ile Web Sitesi’nden maddi ya da manevi herhangi bir talepte bulunmayacağını, Web Site’sinin tazmin yükümlülüğü olmadığını kabul eder. kadinrehberi.net, kendisine ait alan adı içerisinde benimsemiş olduğu iş politikalarına uygun olarak yerleştireceği Banner ve yönlendirme uygulamaları ile kullanıcıları başka bir siteye yönlendirebilme hakkını saklı tutar.

Kullanıcı işbu içeriklere giriş yaparak erişim sağladığı internet sitesinde karşılaşacağı içerik ve gizlilik politikalarında kadinrehberi.net’in herhangi bir  sorumluluğu bulunmadığını kabul eder.