Koç kadını moda makyaj önerileri

Koç Burcu Kadını Moda Giyim Ve Makyaj Tüyoları

Karakteristik özelliklerimiz sadece ailelerimizden bize aktarılmış özellikler değillerdir. Yıldızların doğduğumuz ayda sıralanma şekli bizim karakterimiz ve seçimlerimiz konusunda oldukça etkili. Yıldızların doğduğumuz ayda sıralanış şekillerine günümüzde burç deniyor....

134

Karakteristik özelliklerimiz sadece ailelerimizden bize aktarılmış özellikler değillerdir. Yıldızların doğduğumuz ayda sıralanma şekli bizim karakterimiz ve seçimlerimiz konusunda oldukça etkili. Yıldızların doğduğumuz ayda sıralanış şekillerine günümüzde burç deniyor. Burçlar kadınların en çok zorlandığı alan olan günlük ya da gece dışarı çıkarken seçeceğimiz kıyafet seçimi konusunda bile bize oldukça yardımcı olmaktadır.

Koç Burcu Kadını Nasıl Giyinir

Koç burcu kadını oldukça baskın karakterlidir. Kıyafetlerinde de bu baskınlığı her an göstermek isterler. Bulundukları ortamda her an dikkatleri kendi üzerlerine çekerler ve dikkat çekmekten oldukça hoşlanırlar. Fiziklerini doğru kullandıklarında onlara yakışmayacak renk, kıyafet neredeyse yoktur. Canlı kırmızılar, net siyahlar ya da altın sarısı gibi iddialı renkleri çok güzel taşırlar. Çünkü Koç burcu kadını; kendine, karakterleriyle bağlantılı renkleri seçer ve yakıştırır. Genel olarak ne çok uzun ne de çok kısalardır. Bu yüzden hemen her kıyafeti rahatlıkla taşıyabilirler. Vücutlarının kalça kısmını biraz daha gizleyen kıyafetleri seçmeleri onlar için daha doğru bir kombin olacaktır. Çünkü fiziklerinin sorunlu bölgesi kalça bölgesidir. Günlük yaşamda sade ama şık giyimden yana olan Koç burcu kadınına fizikleri gereği yüksek bel, toparlayıcı jean pantolonlar onların vücut hatlarına  daha çok yakışacaktır. Bu sayede sorunlu bölgelerini toparlar ve daha düzgün bir fiziğe sahip görünebilirler.

Koç burcu kadınının fiziki olarak köşeli, düzgün omuzları vardır. Omuzlarını daha dik ve düzgün göstermek için çizgili gömlekler onlar için en doğru seçim olacaktır. Dikkat çekmeleri gereken fiziki özellikleri genellikle uzun boyunları ve dik omuzlarıdır. Gömlek yakasını dik kullanmak onları sahip olduklarından daha uzun ve ince boyunlu gösterecektir.Aynı zamanda gece çıkacakları davetlerde kalçalarını gizleyecek bol etekli elbiseler onları olduklarından daha ince gösterecektir. Straplez yakalı, ince askılı, tek omuzlu ya da bisiklet yaka gece elbiseleri Koç burcu kadınının en iyi taşıdığı gece kıyafetleridir. Aynı zamanda dik omuzlarını yine güzel gösterecek sırtı açık elbiseler onları olduklarından daha uzun gösterecektir. Genelde düzgün bacakları olan Koç burcu kadını etek boyunu dizlerinin hemen altında ya da dizlerinde kullanabilirler. Düz siyah ve yırtmaçlı bir etek uzun olan bacaklarını daha da uzun gösterecektir. Günlük tişört seçimini dar bisiklet yakalı olanlardan  yana kullanmaları Koç burcu kadınına en çok yakışacak seçeneklerdendir.

Koç Burcu Kadını Makyaj

En çok kırmızı, siyah gibi net ve iddialı renklerin yakıştığı koç burcu, makyajda da aynı doğrultuda seçim yapmalıdır. Genellikle kaş kemikleri, göz çukurları ve köşeli yüz hatları ile dikkat çekerler. Makyajlarını yüzlerinin şekillerini kullanarak yaparlarsa en doğru görünümü yakalamış olurlar. Bu makyaj çene kemiklerinizi daha da belli edecek bir bronzlaştırıcı pudra ya da elmacık kemiklerine sürülen bronz-altın renklerinde bir allık olabilir. Yüz hatlarının ve kemiklerinin belirginliğini arttırmak için kaş kemiklerinin altına aydınlatıcı sürmek Koç kadınına çok yakışacaktır. Altın ya da bronz renklerde yapılmış bir göz makyajı onları olduğundan daha gizemli ve çekici gösterecektir. Genelde buğday ten rengine sahip oldukları için göz altı morluğu gibi ufak tefek sorunlarla karşılaşabilirler. Göz altlarına ince bir kat kapatıcı sürmek ya da göz pınarlarına aydınlatıcı sürmek Koç kadınını olduğundan daha sağlıklı, daha genç ve taze gösterecektir ve aynı zamanda göz altı problemlerini kamufle edecektir. Göz makyajını az miktarda rimel kullanarak bakışlarını daha çarpıcı hale getirebilirler. Koç kadını böyle bir makyaj kullandığında dudaklarını daha geri planda tutmalıdır. Renksiz bir parlatıcı ya da ten rengine yakın yani nude tonlarda bir ruj bu makyajın tamamlayıcısı olacaktır. Koç burcu kadınları bu yönde makyaj yapıp kıyafet seçerlerse, doğru bir görünümü kolayca yakalamış olacaklardır.

Etiketler

Yorum Sırası Sizde